Možnost objednávky ryb on-line
Objednávku zpracovaných ryb si vyzvednete bez čekání a platba proběhne až na místě...

Více v archivu


Archiv článků a aktualit

item.Title

Pstruh lososovitý
Na naše území byl dovezen v roce 1888 z Německa, kam byl již dříve dovezen ze Severní Ameriky (1882). Začal se chovat v rybnících a v menších průtočných nádržích. Dnes se chová převážně v recirkulačních systémech, případně v průtočných nádržích.
Více

item.Title

Štika obecná
Štika obecná je nejrozšířenější z pěti zástupců čeledi štikovitých. Její areál přirozeného výskytu zahrnuje Evropu, Severní Asii a Severní Ameriku.
Více

item.Title

Perlín ostrobřichý, plotice obecná
Plotice a perlín jsou nedravé sladkovodní ryby z čeledi kaprovitých (Cyprinidae). V České republice jsou považováni za tzv. plevelné ryby, u které není zákonem stanovena nejmenší lovná míra.
Více

item.Title

Siven Americký
Připravujeme...
Více

item.Title

Jeseter sibiřský
Jeseter se vyznačuje se protáhlým tělem pokrytým velkými kostěnými štítky, které se nacházejí v pěti podélných řadách - jedna na hřbetě, jedna na každém boku a dvě na břišní straně těla.
Více

item.Title

Karas stříbřitý
Je to jedna z nejdéle chovaných ryb v péči člověka pro okrasu, nikoli pro užitkové účely. Jako první se jejím chovem začali zabývat staří Číňané a funkce chovatele těchto ryb v královském paláci byla plně legalizována jako zaměstnání.
Více

item.Title

Jelec jesen
Jelec jesen je druh kaprovitých ryb vyskytující se v Česku. V minulosti zde jeho početnost klesala v důsledku vysokého industriálního znečištění vod. V současnosti se začíná opět rozšiřovat do dřívějších lokalit.
Více